czwartek, 23 maja

Basen z kulkami dla dzieci, czyli kompaktowa radość na każdą kieszeń

Basen z kulkami dla dzieci, czyli kompaktowa radość na każdą kieszeń

Basen z kulkami dla dzieci, czyli kompaktowa radość na każdą kieszeń 

Grzechotki, interaktywne zabawki, chodaki, wiszące nad łóżkiem karuzele oraz maskotki pełnią nieodzownie ważną rolę w życiu każdego malucha. W wielu sytuacjach są one jednak przerzucane z kąta w kąt, znajdujemy dla nich co raz to nowe skrzynki, skrzyneczki i półki, ponieważ nie mają szans w starciu z miejscem, w którym czas uwielbia spędzać każde dziecko: z salą zabaw! Obowiązki zawodowe, przygotowywanie posiłków, opłacanie rachunków oraz próba znalezienia w tym wszystkim chociaż chwili wytchnienia dla siebie może jednak nie sprzyjać organizowaniu wycieczek do najbliższego figloraju. Wychodząc naprzeciw potrzeb nowoczesnych rodziców mamy niezawodną propozycję: basen z piłkami dla dzieci

Dlaczego warto go mieć?

Basen z kulkami dla dzieci pozwala maluchowi nie tylko na poznawanie otaczającego go świata dzięki obecności rozmaitych wzorów, kształtów i kolorów, ale również wspomaga jego rozwój, poprzez trening ruchowy. Nurkowanie, rzucanie do celu, przyjemny masaż, utrzymywanie równowagi, podrzucanie i łapanie piłek – to wszystko bardzo korzystanie wpływa na rozwój motoryki małej i dużej naszej pociechy. Basen z piłkami wpływa więc  na rozwój poznawczy młodego człowieka, który z upływem czasu zaczyna zaskakiwać nie tylko pomysłowością, ale też umiejętnością radzenia sobie z pojawiającymi się w trakcie zabawy wyzwaniami. Wymieniając zalety, trudno zapomnieć również o tej mającej pierwszoplanowe znaczenie dla każdego rodzica: o ogromie radości generowanej właśnie w trakcie tego typu aktywności. 

Basen z piłkami idealnie wkomponowany w twój dom 

Wiemy już, że basen z kulkami może uczyć i bawić od najmłodszych lat. Co jednak z wizją posiadania miliona piłeczek rozsypanych po wszystkich kątach, basenu zajmującego cały salon oraz obecności kakofonii kolorów zupełnie niepasujących do wystroju waszego domu, nad którą tak długo pracowaliście? Tym zajmujemy się właśnie my na www.sklepdziecka.eu. W końcu odpowiednio dobrana wysokość baseniku zapewnia mniejszą ilość kulek znajdujących się poza jego obrębem, a możliwość wyboru pastelowych odcieni krawędzi idealnie komponujących się z każdym wnętrzem sprawia, że zabawka świetnie prezentuje się w każdej przestrzeni. Piłeczki w kolorach mięty, subtelnego różu, szarości, uspokajającego niebieskiego czy kojącego fioletu fenomenalnie wpływają na nasze otoczenie, nie drażniąc ani nas, ani naszych pociech, a delikatne i profesjonalnie wykonane krawędzie basenu są bezpiecznym azylem dla każdego malucha. 

Nie ma więc znaczenia czy twoje dziecko kocha ruch, szalone atrakcje i nieposkromioną zabawę, czy preferuje spokojne, pełne zaciekawienia sposoby na poznawanie świata – basenik z piłeczkami to pomysł na prezent, który dzięki swojej kreatywności oraz pomysłowości przypadnie do gustu każdemu maluchowi.